MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 9029073
*
nr 902 9073
Karmstolar
2 st, barockstil, ek, Tidigt 1900-tal, ek
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 juli 2014
kl 19:25:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/7 10:41:44
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barock barock-stil barockstil karmstol karmstolar sekelskifte stol stolar tidigt 1900-tal
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47
-
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:07
-
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59
*
Karmstolar
nr 902 9073
Karmstolar
2 st, barockstil, ek, Tidigt 1900-tal, ek
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 juli 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/7 10:41:44 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barock barock-stil barockstil karmstol karmstolar sekelskifte stol stolar tidigt 1900-tal
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47 -
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:07 -
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59 -
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36 -
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59